Řeznictví
Moravské maso

Dobrá rada nad zlato, že je to tak? My pro vás jednu máme, pro čerstvé české maso a poctivé uzeniny si zajděte k nám do Moravského masa. Navštivte naši řeznickou prodejnu ve vašem okolí a přesvědčte se sami.

Maso z českých chovů

Opravdu nám záleží na kvalitě a Vaší spokojenosti. Veškeré maso, které najdete na pultech našich řeznictví, pochází pouze a jenom z českých chovů. Moravské maso si tak uchová svou maximální čerstvost a chuť. Není nad oběd z čerstvého českého pašíka. Ten rozdíl poznáte, to nám věřte.

Vždy čerstvé

Všechna masa jsou u nás na pultech rychleji, než byste řekli švec. Naše maso urazí jen malé vzdálenosti na své cestě k Vám na talíř. To poznáte hlavně na jeho šťavnaté chuti.

8 poboček na Moravě

Moravu máme v srdcích. Na Moravě jsme jako rodinná firma začali a také v ní hezky pěkně zůstaneme. Našich osm poboček najdete v Brně a jeho okolí. Ptejte se po Moravském masu.

Objednávejte z pohodlí domova

Nemáte k nám cestu anebo nechcete čekat fronty? Nezoufejte, naše čerstvé masné výrobky si můžete nechat poslat až ke dveřím nebo na nejbližší pobočku k osobnímu vyzvednutí. Pečlivě pro vás vybereme ty nejlepší kousky.

Rodina a tradice

Znalosti z řeznického oboru si v naší rodině předáváme už pět generací. Naše masné výrobky a uzeniny vyrábíme pod značkou Steinex už od roku 1994.

Cílem naší rodiny Steinhauserů je přinést na pulty nejčerstvější kvalitní české maso. Nestavíme si však malé cíle a snažíme se pro Vás vyrábět nejen tradiční výrobky, ale i nové inovativní receptury.

Zjistěte o nás víc.